Filma »

Të gjitha
 • Miss Fisher & the Crypt of Tears

  Image Miss Fisher & the Crypt of Tears (2020)
  HD
  Miss Fisher & the Crypt of Tears (2020)
  Pasi çliroi një vajzë të re nga burgimi i saj i padrejtë në Jeruzalem, Frajni Fisher fillon të zbulojë një mister në lidhje me smeraldet e paçmuar, mallkimet e lashta dhe të vërtetën pas zhdukjes së dyshimtë të fisit të harruar të Shirinit.
  Image Miss Fisher & the Crypt of Tears (2020)
 • Force of Execution

  Image Force of Execution (2013)
  HD
  Force of Execution (2013)
  Z. Aleksandër dëshiron të tërhiqet nga jeta e krimit me të cilën kishte ndërtuar perandorinë e tij, por një lojtar i ri hyn në skenë i cili kërkon të marrë perandorinë e tij, duke detyruar Z. Aleksander që t’i rikthehet zakonit të vjetër dhe t’i japi atij një mësim.
  Image Force of Execution (2013)
 • Evil Nanny

  Image Evil Nanny (2016)
  HD
  Evil Nanny (2016)
  Një çift punëson një dado për të jetuar me ta dhe për t'u kujdesur për fëmijët e tyre ndërkohë që ata janë në punë. Në fillim, gjithçka shkon shumë mirë, por kur pas një incidenti prindërit s'e duan më dadon në shtëpi, zbulojnë se dadoja është aq e zgjuar sa të mos dëbohet nga shtëpia e tyre. Madje aq e…
  Image Evil Nanny (2016)
 • Trainwreck

  Image Trainwreck (2015)
  HD
  Trainwreck (2015)
  Duke menduar se monogamia s’do ishte kurrë e mundur, një grua e angazhuar në karrierë duhet të përballet me frikërat e saj kur takon një djalë të mirë.
  Image Trainwreck (2015)
 • Taken Too Far

  Image Taken Too Far (2017)
  HD
  Taken Too Far (2017)
  Një nënë xheloze pas kërcimit, merr masa ekstreme, që të sigurohet se vajza e saj do të fitojë bursën e ofruar nga një konkurs kërcimi. Por nëna e vajzës që do vuante pasojat e këtij veprimi, bën të pamundurën për ta mbrojtur atë nga kurthet djallëzore të së sipër përmendurës...
  Image Taken Too Far (2017)
 • American Wrestler: The Wizard

  Image American Wrestler: The Wizard (2016)
  HD
  American Wrestler: The Wizard (2016)
  Në vitin 1980, një djalë adoleshent largohet nga Irani në luftë, për një jetë më të mirë në Amerikë. I vendosur për tu përshtatur, ai bashkohet me skuadrën e mundjes së shkollës.
  Image American Wrestler: The Wizard (2016)
 • The Last Word

  Image The Last Word (2017)
  HD
  The Last Word (2017)
  Herieta është një grua biznesi në pension që përpiqet të kontrollojë gjithçka përreth saj. Kur vendos të shkruajë nekrologjinë e saj, një gazetare e re merr përsipër detyrën e gjetjes të së vërtetave. Përfundon me një miqësi që i ndryshon jetën.
  Image The Last Word (2017)
 • Off Piste

  Image Off Piste (2016)
  HD
  Off Piste (2016)
  Historia e dy personazheve, jeta e të cilëve është e lidhur nga e shkuara. Hakmarrja dhe pendesa i ndjekin në çdo hap të tyrin...
  Image Off Piste (2016)
 • Bitch Slap

  Image Bitch Slap (2009)
  HD
  Bitch Slap (2009)
  Tre vajza të këqija udhëtojnë në një shkretëtire të fshehur për të vjedhur diamante qe kushtonin rreth 200 milionë dollarë. A do të arrijnë të kapërcejnë të gjitha rreziqet për të mare diamantet.
  Image Bitch Slap (2009)
 • Me Before You

  Image Me Before You (2016)
  HD
  Me Before You (2016)
  Një vajzë nga një qytet i vogël krijon një lidhje të pashpresë me një djalë të sapoparalizuar, për të cilin ajo po kujdeset.
  Image Me Before You (2016)
 • The Shadow Effect

  Image The Shadow Effect (2017)
  HD
  The Shadow Effect (2017)
  Jeta e një të riu kthehet përmbys kur ëndrrat fillojnë t’i përzihen me realitetin.
  Image The Shadow Effect (2017)
 • Divine Love +18 aka Divino Amor

  Image Divine Love (2019) +18 aka Divino Amor
  HD
  Divine Love (2019) +18 aka Divino Amor
  Një notere mundohet të shfrytëzojë punën e saj për të bindur çiftet në prag divorci që të qëndrojnë së bashku teksa në jetën e saj si një besimtare e devotshme kristiane shfaq probleme në të mbeturit shtatzëne.
  Image Divine Love (2019) +18 aka Divino Amor
 • The Wolf Hour

  Image The Wolf Hour (2019)
  HD
  The Wolf Hour (2019)
  Një torturues i padukshëm ngacmon një autor tërheqës pasi një ndërprerje energjie shkakton zjarre, plaçkitje dhe përshkallëzim të dhunës gjatë Verës së Samit në New York në 1977.
  Image The Wolf Hour (2019)
 • 7. Kogustaki Mucize a.k.a Miracle in Cell No. 7

  Image 7. Kogustaki Mucize (2019) a.k.a Miracle in Cell No. 7
  HD
  7. Kogustaki Mucize (2019) a.k.a Miracle in Cell No. 7
  Një histori dashurie mes një babai me sëmundje mendore i cili akuzohet në mënyrë të padrejtë për vrasje, dhe vajzës së tij të dashur 6 vjeçare. Burgu do të jetë shtëpia e tyre. Bazuar në filmin Korean të 2013, “Mrekullia në qelinë numër 7.”
  Image 7. Kogustaki Mucize (2019) a.k.a Miracle in Cell No. 7
 • Dorm Daze 2

  Image Dorm Daze 2 (2006)
  HD
  Dorm Daze 2 (2006)
  Studentët e konviktit Dejz janë në një anije kroçere në Paqësor, duke vënë në skenë një pjesë skenike, por që merr një kthesë për keq kur një diamant i paçmueshëm vidhet...
  Image Dorm Daze 2 (2006)
 • Kidnap Capital

  Image Kidnap Capital (2016)
  HD
  Kidnap Capital (2016)
  Disa imigrantë të paligjshëm në Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë rrëmbyer, torturuar, dhe të detyruar të paguajnë shuma të mëdha të hollash për të shpëtuar.
  Image Kidnap Capital (2016)
 • Kung Fu Yoga

  Image Kung Fu Yoga (2017)
  HD
  Kung Fu Yoga (2017)
  Dy profesorë arkeologjie vihen në kërkim të një thesari të humbur. Bashkë me asistentët - studentë të tyre nisen për një aventurë që i çon nga akujt e Tibetit në Dubai e më pas në tempujt e Indisë.
  Image Kung Fu Yoga (2017)
 • 7 Witches

  Image 7 Witches (2017)
  HD
  7 Witches (2017)
  Kejti kthehet te familja e saj për dasmën e motrës së saj, por detyrohet të luftojë për jetën bashkë me familjen, pasi një grup magjistarësh kanë planifikuar t'i sakrifikojnë.
  Image 7 Witches (2017)
 • Shanghai Knights

  Image Shanghai Knights (2003)
  HD
  Shanghai Knights (2003)
  Londër 1880. Një rebel kinez vret babanë e Çon Ueing, funksionarin e lartë të oborrit perandorak. Më pa vrasësi ia mbath në Angli, por Çon Ueing dhe shoku i tij Roi O'Bënon e ndjekin për t'u hakmarrë. Pasi mbërrijnë në Londër, ata zbulojnë se ekziston një komplot për të shfarosur anëtarët e familjes mbretërore...
  Image Shanghai Knights (2003)
 • In Gold We Trust aka 600 kilos d’or pur

  Image In Gold We Trust (2010) aka 600 kilos d’or pur
  HD
  In Gold We Trust (2010) aka 600 kilos d’or pur
  Një grup aventurierësh arrijnë të marrin 600 kg ar në Guajana, por kur helikopteri i tyre rrëzohet në xhungël, lakmia do t'i përçajë...
  Image In Gold We Trust (2010) aka 600 kilos d’or pur
 • One Night Only

  Image One Night Only (2016)
  HD
  One Night Only (2016)
  Pas harxhimit të trashëgimisë së tij, një i fiksuar pas kumarit bëhet mik me një prostitutë e cila vendos ta ndihmojë për vajzën e tij, duke u munduar t'i shmangen bandave që duan t'i marrin borxhin që ai u detyrohet.
  Image One Night Only (2016)
 • CityLights

  Image CityLights (2014)
  HD
  CityLights (2014)
  Dipak Sing është një fermer nga Raxhastani. Pas një tragjedie, emigron në në Mumbai me bashkëshorten dhe vajzën në kërkim të një jete më të mirë. Megjithatë, pas mbërritjes në Mumbai, zbulon sfidat e jetës në një qytet të madh.
  Image CityLights (2014)
 • Before I Fall

  Image Before I Fall (2017)
  HD
  Before I Fall (2017)
  12 Shkurti është thjesht një ditë si të tjerat në jetën e kënaqshme të Semit, deri sa del të jetë dita e saj e fundit. E ngecur në rijetimin e ditës së saj të fundit gjatë një jave të pashpjegueshme, Semi e zgjidh misterin rreth vdekjes së saj dhe zbulon gjithçka që po humbet.
  Image Before I Fall (2017)

Seriale »

Të gjitha
 • Westworld Sezoni 3

  Image Westworld Sezoni 3
  HD
  Westworld Sezoni 3
  E vendosur në kryqëzimin e së ardhmes së afërt dhe të imagjinatës, eksploron një botë në të cilën çdo oreks njerëzor mund të plotësohet pa pasoja.
  Image Westworld Sezoni 3
 • Westworld Sezoni 2

  Image Westworld Sezoni 2
  HD
  Westworld Sezoni 2
  E vendosur në kryqëzimin e së ardhmes së afërt dhe të imagjinatës, eksploron një botë në të cilën çdo oreks njerëzor mund të plotësohet pa pasoja.
  Image Westworld Sezoni 2
 • Westworld Sezoni 1

  Image Westworld Sezoni 1
  HD
  Westworld Sezoni 1
  E vendosur në kryqëzimin e së ardhmes së afërt dhe të imagjinatës, eksploron një botë në të cilën çdo oreks njerëzor mund të plotësohet pa pasoja.
  Image Westworld Sezoni 1
 • Kingdom Sezoni 2

  Image Kingdom Sezoni 2
  HD
  Kingdom Sezoni 2
  Ndërsa thashethemet e çuditshme për Mbretin e tyre të sëmurë mbizotërojnë në mbretëri, princi i kurorës bëhet shpresa e tyre e vetme kundër një murtaje misterioze e cila pushton tokën.
  Image Kingdom Sezoni 2
 • Kingdom Sezoni 1

  Image Kingdom Sezoni 1
  HD
  Kingdom Sezoni 1
  Ndërsa thashethemet e çuditshme për Mbretin e tyre të sëmurë mbizotërojnë në mbretëri, princi i kurorës bëhet shpresa e tyre e vetme kundër një murtaje misterioze e cila pushton tokën.
  Image Kingdom Sezoni 1
 • The Plot Against America Sezoni 1

  Image The Plot Against America Sezoni 1
  HD
  The Plot Against America Sezoni 1
  Një histori amerikane alternative e treguar nëpërmjet syve të një familje çifute e klasës punëtore në Nju Xhersi, ndërkohë që ata shohin rritjen politike të Çarls Lindberg, një pilot hero dhe një ksenofob i cili bëhet president dhe e kthen kombin drejt fashizmit.
  Image The Plot Against America Sezoni 1
 • Altered Carbon Sezoni 2

  Image Altered Carbon Sezoni 2
  HD
  Altered Carbon Sezoni 2
  Pas 250 vitesh në akull, një i burgosur kthehet në jetë në një trup të ri me një shans për të fituar lirinë e tij: duke zgjidhur një vrasje.
  Image Altered Carbon Sezoni 2
 • Altered Carbon Sezoni 1

  Image Altered Carbon Sezoni 1
  HD
  Altered Carbon Sezoni 1
  Pas 250 vitesh në akull, një i burgosur kthehet në jetë në një trup të ri me një shans për të fituar lirinë e tij: duke zgjidhur një vrasje.
  Image Altered Carbon Sezoni 1
 • The Protector Sezoni 3

  Image The Protector Sezoni 3
  HD
  The Protector Sezoni 3
  Aventura epike e Hakanit, një blerës i ri, bota moderne e të cilit kthehet përmbys kur mëson se ai është i lidhur me një rend të fshehtë, antik, lidhur me mbrojtjen e Stambollit.
  Image The Protector Sezoni 3
 • The Protector Sezoni 2

  Image The Protector Sezoni 2
  HD
  The Protector Sezoni 2
  Aventura epike e Hakanit, një blerës i ri, bota moderne e të cilit kthehet përmbys kur mëson se ai është i lidhur me një rend të fshehtë, antik, lidhur me mbrojtjen e Stambollit.
  Image The Protector Sezoni 2
 • The Protector Sezoni 1

  Image The Protector Sezoni 1
  HD
  The Protector Sezoni 1
  Aventura epike e Hakanit, një blerës i ri, bota moderne e të cilit kthehet përmbys kur mëson se ai është i lidhur me një rend të fshehtë, antik, lidhur me mbrojtjen e Stambollit.
  Image The Protector Sezoni 1
 • The Spy Sezoni 1

  Image The Spy Sezoni 1
  HD
  The Spy Sezoni 1
  Në vitet 1960, agjenti sekret izraelit Eli Cohen shkon në Siri, në një mision të fshehtë të rrezikshëm, disa vjeçar të spiunuar për Mosadin.
  Image The Spy Sezoni 1
 • His Dark Materials Sezoni 1

  Image His Dark Materials Sezoni 1
  HD
  His Dark Materials Sezoni 1
  Një vajzë e re është e destinuar të çlirojë botën e saj nga kthetrat e Magjisterisë që shkëput lidhjet e njerëzve me magjinë dhe shpirtrat e tyre të kafshëve të njohur si demonë.
  Image His Dark Materials Sezoni 1
 • Narcos: Mexico Sezoni 2

  Image Narcos: Mexico Sezoni 2
  HD
  Narcos: Mexico Sezoni 2
  Rritja e Kartelit Guadalajara ndërkohë që një agjent amerikan i DEA mëson rrezikun e shënjestrimit të narkotikëve në Meksikë.
  Image Narcos: Mexico Sezoni 2
 • Narcos: Mexico Sezoni 1

  Image Narcos: Mexico Sezoni 1
  HD
  Narcos: Mexico Sezoni 1
  Rritja e Kartelit Guadalajara ndërkohë që një agjent amerikan i DEA mëson rrezikun e shënjestrimit të narkotikëve në Meksikë.
  Image Narcos: Mexico Sezoni 1
 • Mr. Robot Sezoni 4

  Image Mr. Robot Sezoni 4
  HD
  Mr. Robot Sezoni 4
  Elioti, një inxhinier i ri por shumë i paqëndrueshëm i sigurisë kibernetike dhe një haker vigjilent, bëhet figurë kryesore në një lojë komplekse të mbizotërimit global, kur ai dhe aleatët e tij përpiqen të heqin dorë nga korporata e korruptuar për të cilën ai punon.
  Image Mr. Robot Sezoni 4
 • Mr. Robot Sezoni 3

  Image Mr. Robot Sezoni 3
  HD
  Mr. Robot Sezoni 3
  Elioti, një inxhinier i ri por shumë i paqëndrueshëm i sigurisë kibernetike dhe një haker vigjilent, bëhet figurë kryesore në një lojë komplekse të mbizotërimit global, kur ai dhe aleatët e tij përpiqen të heqin dorë nga korporata e korruptuar për të cilën ai punon.
  Image Mr. Robot Sezoni 3
 • Mr. Robot Sezoni 2

  Image Mr. Robot Sezoni 2
  HD
  Mr. Robot Sezoni 2
  Elioti, një inxhinier i ri por shumë i paqëndrueshëm i sigurisë kibernetike dhe një haker vigjilent, bëhet figurë kryesore në një lojë komplekse të mbizotërimit global, kur ai dhe aleatët e tij përpiqen të heqin dorë nga korporata e korruptuar për të cilën ai punon.
  Image Mr. Robot Sezoni 2
 • Mr. Robot Sezoni 1

  Image Mr. Robot Sezoni 1
  HD
  Mr. Robot Sezoni 1
  Elioti, një inxhinier i ri por shumë i paqëndrueshëm i sigurisë kibernetike dhe një haker vigjilent, bëhet figurë kryesore në një lojë komplekse të mbizotërimit global, kur ai dhe aleatët e tij përpiqen të heqin dorë nga korporata e korruptuar për të cilën ai punon.
  Image Mr. Robot Sezoni 1
 • Shooter Sezoni 3

  Image Shooter Sezoni 3
  HD
  Shooter Sezoni 3
  Një kurth ndaj Bob Li Suegër, një veteran i dekoruar i cili është i detyruar të kthehet në aksion për të parandaluar një komplot për të vrarë Presidentin.
  Image Shooter Sezoni 3
 • Shooter Sezoni 2

  Image Shooter Sezoni 2
  HD
  Shooter Sezoni 2
  Një kurth ndaj Bob Li Suegër, një veteran i dekoruar i cili është i detyruar të kthehet në aksion për të parandaluar një komplot për të vrarë Presidentin.
  Image Shooter Sezoni 2
 • Shooter Sezoni 1

  Image Shooter Sezoni 1
  HD
  Shooter Sezoni 1
  Një kurth ndaj Bob Li Suegër, një veteran i dekoruar i cili është i detyruar të kthehet në aksion për të parandaluar një komplot për të vrarë Presidentin.
  Image Shooter Sezoni 1
 • La Casa de Papel Sezoni 3

  Image La Casa de Papel Sezoni 3
  HD
  La Casa de Papel Sezoni 3
  La Casa de Papel a.k.a Money Heist Për të realizuar grabitjen më të madhe në histori, një njeri misterioz i quajtur Profesori rekruton një bandë prej tetë grabitësish që kanë një karakteristikë të vetme: asnjëri prej tyre nuk ka asgjë për të humbur. Pas pesë muajve të izoluar - duke mësuar përmendësh çdo hap, çdo detaj, çdo mundësi - fillojnë…
  Image La Casa de Papel Sezoni 3
 • La Casa de Papel Sezoni 2

  Image La Casa de Papel Sezoni 2
  HD
  La Casa de Papel Sezoni 2
  La Casa de Papel a.k.a Money Heist Për të realizuar grabitjen më të madhe në histori, një njeri misterioz i quajtur Profesori rekruton një bandë prej tetë grabitësish që kanë një karakteristikë të vetme: asnjëri prej tyre nuk ka asgjë për të humbur. Pas pesë muajve të izoluar - duke mësuar përmendësh çdo hap, çdo detaj, çdo mundësi - fillojnë…
  Image La Casa de Papel Sezoni 2

Pitkini është një faqe streaming ku mund të gjeni filma me titra shqip nga Filma24, Mistreci apo të tjera, por në vecanti ne nuk kemi asnjë reklamë.

Nese doni të shikoni filma apo seriale me titra shqip keni ardhur në vendin e duhur.